więcej

Inicjatywa referendalna w sprawie odwołania Wójta Gminy Wymiarki

- wniosek odrzucony

W dniu 23 września 2013 r. Komisarz Wyborczy w Zielonej Górze wydał postanowienie o odrzuceniu wniosku w sprawie przeprowadzenia referendum gminnego

W dniu 11 września 2013 r. pełnomocnik inicjatora referendum złożył Komisarzowi Wyborczemu wniosek w sprawie odwołania Wójta Gminy Wymiarki przed upływem kadencji.

W dniu 28 sierpnia 2013 r. pełnomocnik inicjatora referendum powiadomił Komisarza Wyborczego o zamiarze wystąpienia z inicjatywą przeprowadzenia referendum w sprawie odwołania Wójta Gminy Wymiarki przed upływem kadencji.

W dniu 23 sierpnia 2013 r. pełnomocnik inicjatora referendum powiadomił Wójta Gminy Wymiarki o zamiarze wystąpienia z inicjatywą przeprowadzenia referendum w sprawie odwołania Wójta Gminy Wymiarki przed upływem kadencji.

Rejestr zmian

  • Data utworzenia

    29-02-2016 8:48

    Wprowadził:

    Bartosz Goździk

Nasza strona korzysta z plików cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać plikami cookies w ustawieniach przeglądarki

Zamknij